Rezidence Husova

Stylové bydlení v centru města - dostupné od 11/2020 

Stylové bydlení v centru města nabízí bytový dům na Husově ulici, a to díky svému historickému vzhledu v kombinaci s citlivou modernizací.

Nízkopodlažní dům disponuje celkem 23 moderními, účelně navrženými byty a dvorem s dětským hřištěm. Obklopuje jej klidná lokalita, která je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou. V blízkém okolí funguje několik školských a lékařských zařízení.

Ačkoliv se kompletně zrekonstruovaný dům nachází v centru Ostravy, nabízí bydlení v klidové části města. Bytový dům je rozdělen na dva samostatné vstupy, jeden z ulice Husova, druhý z ulice Veleslavínova.  Schodišťové jádro s výtahem a vstupy do bytů obsluhuje v patře vždy dvě až tři bytové jednotky. Výtahem je možné sjíždět až do suterénu objektu. V jednotlivých podlažích je vstup do bytů možný přímo z prostoru schodiště, či z přiléhající chodby v které je vstup do výtahu.

V 1.PP se nachází sklepní kóje, kolárny a technické zázemí domu. V 1.NP domu je umístěno 5 bytových jednotek (dispozice 3 x 2+kk a 2 x 3+kk). Ve 2.NP – 4.NP je situováno 6 bytových jednotek na patro (dispozice 5 x 2+kk a 1 x 3+kk).

Výhodou této lokality je její umístění v centru města, kde je nabídka kulturního vyžití opravdu pestrá. V kombinaci s možnostmi, které nabízí nedaleký park v Komenského sadech, splňuje toto místo opravdu vysoké nároky pro zájemce o život ve městě. 

V blízkém okolí se nachází Ekonomická fakulta VŠB – Technické univerzity Ostrava, Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity, ZŠ Matiční, ZŠ a MŠ Ostrčilova, Diagnostické centrum, Magistrát města Ostravy, restaurace, potraviny a další subjekty základní občanské vybavenosti.

Dopravní dostupnost

Bytový dům na Husově ulici je ideálním místem pro bydlení také díky vynikající dopravní dostupnosti. Bez problému lze dojet kdykoliv kamkoliv. Kousek od domu je zastávka trolejbusů a tramvaje.

Trolejbus. zastávka Husův sad: 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112
Tram. zastávka Důl Jindřich: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 18

Fotogalerie:

Rezidence Husova
Rezidence Husova
Rezidence Husova
Rezidence Husova
Rezidence Husova
Rezidence Husova
Rezidence Husova
Rezidence Husova

Video / Lokalita:

Nabídka pronájmů:

Kód bytu Podlaží Dispozice Velikost Dostupnost Nájem *
H.2.4 2.NP 2+kk 49.09 m2 Pronajato bude upřesněno DETAIL
H.3.6 3.NP 2+kk 59.50 m2 Pronajato DETAIL
H.4.1 4.NP 2+kk 55.31 m2 Pronajato bude upřesněno DETAIL
H.4.2 4.NP 2+kk 44.96 m2 Pronajato DETAIL


*Minimální cena pronájmu bytu. Zájemce předkládá nabídku v podobě návrhu výše nájmu. Byt získává, při splnění všech podmínek pronájmu bytu, zájemce s nejvyšší nabídkou nájmu. Více viz. Q/A

Zpět

Ostrava
FajnOva