Rezidence Střelniční

Život v centru dění - dostupné od 12/2020

Tak lze charakterizovat bydlení v kompletně zrekonstruovaném domě nacházejícím se v samotném centru Ostravy. Dům je umístěn ve stávající blokové zástavbě v Městské památkové zóně.

Bytový dům je čtyřpodlažní, podsklepený, nacházející se na nároží ulic Střelniční a Pivovarská, hlavní vstup se nachází z ulice Střelniční. Bytový dům je vybaven výtahem.

Po rekonstrukci v domě vznikly 3 obchodní jednotky v přízemí, 4 bytové jednotky (dispozice 2+kk) v druhém podlaží, 4 bytové jednotky (dispozice 2+kk) v třetím podlaží a ve čtvrtém podlaží se nachází 1 bytová jednotka (dispozice 2+kk) a 2 bytové jednotky (dispozice 4+1) převýšené do podkroví s vlastní terasou. Celkem tedy 11 bytových jednotek. V 1.PP se nachází sklepní kóje, kolárna-kočárkárna, kotelna a převýšená obchodní jednotka z 1.NP.

Propojení obchodního prostoru v parteru s 1.PP je vyřešeno vybudováním nového samostatného schodiště. V objektu jsou provedeny nové rozvody instalací a instalačních jader. Při rekonstrukci byla snaha o maximální zachování hodnotných historických prvků (štuky ve vstupní hale v přízemí, schodiště včetně kovového zábradlí, původní interiérové dveře v obložkových zárubních). Fasáda je provedena v kombinaci hladké a strukturované omítky v jednom odstínu. V podkroví jsou nově vybudovány střešní terasy a osazena střešní okna.

Bytový dům na Střelniční ulici je ideálním místem pro bydlení také díky dopravní dostupnosti jak autem, tak hromadnou dopravou. Bez problému lze dojet kdykoliv kamkoliv. Kousek od domu je zastávka tramvají „Výstaviště“: 4, 10, 12, 14.

V blízkém okolí (v pěší vzdálenosti) se nachází centrální Masarykovo náměstí, výstaviště Černá louka, Divadlo loutek, nákupní centrum Karolina. K relaxaci poslouží Farská zahrada s dětským hřištěm či procházky podél řeky Ostravice.

Fotogalerie:

Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční
Rezidence Střelniční

Video / Lokalita:

Nabídka pronájmů:

Kód bytu Podlaží Dispozice Velikost Dostupnost Nájem *
S.4.3 4.NP 4+1 117.00 m2 Pronajato DETAIL
S101 55.43 m2 Obsazeno Cena bude upřesněna DETAIL
S102 102.72 m2 Obsazeno Cena bude upřesněna DETAIL
S103 76.56 m2 Obsazeno Cena bude upřesněna DETAIL


*Minimální cena pronájmu bytu. Zájemce předkládá nabídku v podobě návrhu výše nájmu. Byt získává, při splnění všech podmínek pronájmu bytu, zájemce s nejvyšší nabídkou nájmu. Více viz. Q/A

Zpět

Ostrava
FajnOva